Mistrzostwa Gminy Limanowa w Mini Piłce Siatkowej Chłopców

05.11.2012

W dniu 7 listopada br. w Zespole Szkół w Pisarzowej odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Mini Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Podstawowych.

Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu w Urzędzie Gminy Limanowa.

Do rywalizacji o tytuł Mistrza przystąpiły 3 drużyny ze Szkół Podstawowych z terenu naszej gminy. Zwycięska drużyna chłopców grała w składzie : Artur Ciuła, Bartłomiej Uryga, Arkadiusz Wątroba, Dawid Bojar, Michał Młynarczyk, Łukasz Malinowski, Dawid Radzięta, Patryk Pietrzak, Hubert Smoleń, Adam Rosiek, Mateusz Raczek, Aleksander Frączek, Kamil Kalisz. Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego Łukasz Sukiennik.

Klasyfikacja końcowa zawodów:
I miejsce - Szkoła Podstawowa w Pisarzowej
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Siekierczynie I
III miejsce - Szkoła Podstawowa w Męcinie I

Wręczenia nagród i dyplomów dokonali: Franciszek Bieda - Z-ca Wójta Gminy Limanowa, Magdalena Strzebońska - Dyrektor Zespołu Szkół w Pisarzowej i Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury Promocji Turystyki i Sportu.

Zwycięska drużyna będzie reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych 15 listopada w Zespole Szkół w Mordarce. Życzymy powodzenia!

KPTiS

Klasyfikacja końcowa zawodów: