KONKURS FOTOGRAFICZNY "SZCZAWA W OBIEKTYWIE"

01.11.2012

Gminna Biblioteka Publiczna w Szczawie oraz Fundacja Administracji Publicznej w Krakowie ogłaszają KONKURS FOTOGRAFICZNY „SZCZAWA W OBIEKTYWIE”.

Nagroda główna w konkursie: LAPTOP oraz wiele cennych nagród!!!!!

W konkursie może wziąć udział każdy, wystarczy do dnia 16.11.2012r. złożyć w Gminnej Bibliotece Publicznej w Szczawie lub w Siedzibie Fundacji i Administracji Publicznej w Krakowie wykonane przez siebie zdjęcie związane tematyką ze Szczawą.

Rozstrzygnięcie konkursu oraz rozdanie nagród odbędzie się 24.11.2012r. o godz. 16:00 w Pijalni Wód Mineralnych w Szczawie wraz z wystawą najciekawszych zdjęć.

Więcej informacji o konkursie wraz z regulaminem

ZAPRASZAMY !!!

Nagroda główna w konkursie: LAPTOP oraz wiele cennych nagród!!!!!

Więcej informacji o konkursie wraz z regulaminem

ZAPRASZAMY !!!