Kolejka chętnych do pomocy

12.11.2012

Aż 35 osób uczestniczyło w niedzielnej akcji krwiodawstwa, której organizatorem była Ochotnicza Straż Pożarna w Łososinie Górnej oraz Ludowy Klub Sportowy "Płomień".

Akcję zorganizowano w remizie OSP Łososina Górna.

- Rekordowa liczba dawców w akcji przeprowadzanej po raz pierwszy napawa nas optymizmem - mówią druhowie z OSP Łososina Górna. - Dawców było tak wielu że tworzyła się kolejka chętnych, a już w godzinach południowych zabrakło plastikowych pojemników do zbierania krwi. Pojemniki te zostały dowiezione ze szpitala i akcja mogła trwać dalej.

Łącznie w akcji uczestniczyło 35 osób w tym 5 kobiet.

- W imieniu potrzebujących chorych oczekujących na ten bezcenny dar dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc - mówią strażacy. - Mamy ufność graniczącą z przekonaniem, iż akcja ta wpisze się na stałe w kalendarz wydarzeń naszej społeczności lokalnej i strażackiej oraz stanie się tradycją związaną ze Świętem Odzyskania Niepodległości.

inf. i zdj.: portal limanowa.in

Akcję zorganizowano w remizie OSP Łososina Górna.

Łącznie w akcji uczestniczyło 35 osób w tym 5 kobiet.

inf. i zdj.: portal limanowa.in