Ford zamiast 21-letniego poloneza

27.11.2012

W dniu 26 listopada br. Ochotnicza Straż Pożarna w Wysokiem wzbogaciła się o nowy samochód marki Ford wyposażony w specjalny sprzęt ratownictwa drogowego, który zastąpił wysłużonego 21-letniego poloneza. Stało się to możliwe dzięki współpracy Powiatu Limanowskiego, Gminy Limanowa, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej, a także Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej
w Krakowie.

Uroczystość rozpoczęła zbiórka strażaków oraz zaproszonych gości przed remizą OSP. Przywitania gości dokonał Tadeusz Witecki - Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Wysokiem. Podziękował on wszystkim, którzy przyczynili się do pozyskania samochodu oraz służą pomocą w działaniach mających na celu poprawę funkcjonowania OSP Wysokie. Prezes w swoich podziękowaniach wyraził ogromną wdzięczność za wkład i zaangażowanie zgromadzonych w życie jednostki.

Na uroczystości przekazania samochodu byli: Jan Puchała - Starosta Limanowski, Franciszek Dziedzina - Wicestarosta, Mieczysław Uryga - Członek Zarządu Powiatu Limanowskiego, Władysław Pazdan - Wójt Gminy Limanowa, bryg. Grzegorz Janczyk - Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej, Krzysztof Popardowski - Radny Gminy Limanowa i Sołtys wsi Wysokie, Bogdan Kożuch - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wysokiem, Tadeusz Witecki - Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Wysokiem oraz strażacy ochotnicy z OSP Wysokie.

(źródło: Powiat Limanowski)

w Krakowie.