Z OBIEKTYWEM PRZEZ POWIAT

22.10.2012

Do 10 listopada można nadsyłać fotografie na organizowany przez limanowską Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną konkurs fotograficzny. Czekają cenne nagrody.

Konkurs ma charakter otwarty. Jego celem jest ochrona i upowszechnianie poprzez fotografię dziedzictwa naturalnego, społecznego i kulturowego oraz walorów przyrodniczo-krajobrazowych
powiatu limanowskiego, wraz z jego dorobkiem kultury materialnej i duchowej podejmowanymi inicjatywami i zachodzącymi zmianami.

Fotografie powinny wpisywać się w tematykę i tytuł konkursu tj. przedstawiać miejsca, obiekty i zjawiska z terenu Powiatu Limanowskiego. Aby wziąć w nim udział, należy dostarczyć od 1 do 7 fotografii. Regulamin konkursu staraliśmy się skonstruować tak, aby od strony formalnej nie ograniczał on w większym stopniu inwencji i kreatywności potencjalnych uczestników konkursu. Wiemy, że nasz powiat - z pięknymi krajobrazami i przyrodą, kreatywnymi ludźmi, istotnymi wydarzeniami historycznymi, ciekawymi zjawiskami i życiem społecznym - jest naprawdę „wdzięcznym tematem” do fotografowania. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału. - podkreślają organizatorzy.

Regulamin i dokumenty konkursowe zamieszczone są na stronie internetowej biblioteki: www.mbp.limanowa.pl

Wszelkich dodatkowych informacji można zasięgnąć pod numerami telefonów 18 3371611, 18 3372140 lub pisząc na e-mail: [email protected]