Wygrana SP Stara Wieś I w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Halowej Piłce Nożnej Chłopców w Kat. Szkół Podstawowych

08.10.2012

W dniu 8 października br. na hali sportowej Zespołu Szkół w Mordarce rozegrano Mistrzostwa Gminy Limanowa w Halowej Piłce Nożnej w Kategorii Szkół Podstawowych. Do finału awansowało 6 drużyn wyłonionych w czasie wcześniejszych eliminacji. Szkoły zostały podzielone na trzy grupy, każda z nich liczyła 5 lub 6 drużyn szkolnych. Dwa najlepsze zespoły z poszczególnych grup awansowały do finału.

Poziom gry był bardzo wyrównany, a w ostatecznej rozgrywce drużynę chłopców z Nowego Rybia pokonali zawodnicy ze Starej Wsi I.

Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Palacz Kamil, Grabowski Artur, Liptak Mariusz, Bulanda Bartosz, Włodarczyk Filip, Twaróg Tomasz, Postrożny Mateusz, Lis Piotr, Liptak Łukasz, Tomaszek Paweł oraz Bugajski Krzysztof. Opiekunem zespołu był Marek Młynarczyk.

Kolejność zajętych miejsc przez poszczególne drużyny ze szkół podstawowych:

• I Stara Wieś I
  • II Nowe Rybie
  • III Mordarka
  • IV Rupniów
  • V Siekierczyna I
  • VI Męcina I

Nagrody rzeczowe oraz dyplomy na zakończenie turnieju wręczał Dyrektor Zespołu Szkół w Mordarce - Paweł Ciuła. Zawody sędziował Jan Kurek.

Chłopcy ze Starej Wsi I po wygranej na szczeblu gminnym wezmą udział w zawodach powiatowych w dniu 18 października br. w Mszanie Dolnej.

KPTS

Kolejność zajętych miejsc przez poszczególne drużyny ze szkół podstawowych:

• I Stara Wieś I
  • II Nowe Rybie