VI Konferencja Nauka dla Biznesu

04.10.2012

Centrum Transferu Technologii PK zaprasza 18 października na kolejną edycję konferencji z cyklu Nauka dla Biznesu. W tym roku tematem przewodnim będzie "Partnerstwo dla innowacji". Konferencji towarzyszyć będzie szereg innych wydarzeń.

Podczas konferencji zostaną przedstawione możliwości wsparcia badań naukowych i innowacyjnej przedsiębiorczości. Zaproszonymi prelegentami będą wybitni eksperci z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

Tradycyjnie już konferencji towarzyszyć będzie gala konkursu Innovator Małopolski 2012, podczas której poznamy laureatów 7. edycji prestiżowego konkursu na najbardziej innowacyjne przedsiębiorstwa z województwa małopolskiego. Innowator Małopolski to konkurs skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które opracowały lub wdrożyły nowoczesne rozwiązania produkcyjne, usługowe, marketingowe i organizacyjne. W tym roku do udziału zgłosiło się blisko 50 firm.

Po wręczeniu nagród zapraszamy Państwa na wystawę innowacyjnych technologii z Małopolski (wystawa czynna będzie również po zakończeniu konferencji w siedzibie CTT PK w budynku "Areszt") oraz uroczysty obiad. Konferencja będzie bowiem okazją do uczczenia jubileuszu 15-lecia działalności naszej jednostki. Miło nam będzie, jeśli w tym wyjątkowym dniu zaszczycicie nas Państwo swoją obecnością.

Ostatnim punktem konferencji jest spotkanie uczelnianych Centrów Transferu Technologii pt.:"Problemy i perspektywy transferu technologii oraz komercjalizacji nowych technologii", podczas którego poruszymy tematy związane z rolą instytucji otoczenia biznesu w procesach transferów technologii i komercjalizacji wyników badań.

Naszą konferencję adresujemy szczególnie do naukowców, przedsiębiorców oraz pracowników instytucji otoczenia biznesu, ale także wszystkich osób, którym bliska jest idea współpracy pomiędzy nauką, a biznesem.

Miejsce konferencji: Politechnika Krakowska, ul. Warszawska 24, sala "Kotłownia"; Spotkanie uczelnianych Centrów Transferu Technologii - sala "Spacernika", budynek "Areszt"

Udział w konferencji jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularze zgłoszeniowe prosimy przesyłać e-mailem: [email protected] lub faksem (12) 632-47-95 do dnia 12 października br.