Stara Wieś Wola najlepsza w Unihokeja

03.10.2012

W dniu 5 października br. w Zespole Szkół w Starej Wsi Woli odbyły się zawody w Unihokeja Dziewcząt i Chłopców Gimnazjów. Drużyny walczyły o zwycięstwo i udział w zawodach powiatowych.

W imieniu Wójta gminy zawody otworzył Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu i Dyrektor Zespołu Szkół - Marek Twaróg.

Niepokonanymi drużynami tak dziewcząt, jak i chłopców okazała się Stara Wieś Wola. Zwycięska drużyna dziewcząt grała w składzie: Adriana Bieda, Angelika Czamara, Iwona Kędroń, Anna Mamak, Joanna Piszczek, Roksana Rosiek, Klaudia Tokarz, Klaudia Wikar, Edyta Włodarczyk, Małgorzata Biernat, Dominika Talarczyk, Katarzyna Tokarz.

Chłopcy grali w składzie : Łukasz Kaja, Jan Liszka, Krzysztof Orzeł, Jakub Postrożny, Adrian Szewczyk, Dawid Syktus, Damian Wojtas, Krzysztof Biernat, Dominik Łyszczarz, Łukasz Wojak, Dawid Wojcieszczak, Marcin Zimirski. Opiekunem grup jest nauczyciel wychowania fizycznego Halina Stanisławczyk.

Zawody przebiegły we wspaniałej sportowej rywalizacji, młodzi zawodnicy zaprezentowali wysoki poziom gry. Zawody sędziował Józef Smęda.

Wyniki zawodów w kategorii dziewcząt:

• II miejsce - Gimnazjum Stara Wieś Rola
  • III miejsce - Gimnazjum Męcina

Wyniki zawodów w kategorii chłopców:

• II miejsce - Gimnazjum Męcina
  • III miejsce - Gimnazjum Stara Wieś Rola

Dyplomy i nagrody drużynom wręczyli ; Franciszek Bieda - Z-ca Wójta Gminy Limanowa, Edyta Król - Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół, Marek Twaróg - Dyrektor Zespołu Szkół w Starej Wsi II i Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu.

Zawody powiatowe odbędą się 11 października na Starej Wsi Woli, gdzie naszą gminę będą reprezentować zwycięskie drużyny.

KPTiS

Wyniki zawodów w kategorii dziewcząt:

• II miejsce - Gimnazjum Stara Wieś Rola
  • III miejsce - Gimnazjum Męcina

Wyniki zawodów w kategorii chłopców:

• II miejsce - Gimnazjum Męcina
  • III miejsce - Gimnazjum Stara Wieś Rola