Spotkanie z nauczycielami wychowania fizycznego

03.10.2012

W dniu 2 października 2012 r. w Urzędzie Gminy Limanowa odbyło się spotkanie w sprawie ustalenia Kalendarza Imprez Sportowych o Mistrzostwo Gminy Limanowa na rok szkolny 2012/2013 Szkół Podstawowych i Gimnazjów.

W spotkaniu uczestniczyli Wójt Gminy Limanowa - Władysław Pazdan, Z-ca Wójta - Franciszek Bieda, Kierownik Wydziału Kultury, Promocji,
Turystyki i Sportu Urzędu Gminy Limanowa - Jacenty Musiał oraz nauczyciele wychowania fizycznego z placówek oświatowych z terenu Gminy Limanowa.

Pan Wójt Władysław Pazdan podziękował za dotychczasową współpracę i pomoc w organizacji zawodów oraz poinformował o rozwijającej się bazie sportowej na terenie Gminy Limanowa.

Pan Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu w Limanowej podziękował za duże zaangażowanie nauczycieli wychowania fizyczneg na polu kultury fizycznej. Przedstawił wyniki jakie uzyskały poszczególne Szkoły Podstawowe i Gimnazja oraz zawodnicy indywidualni w minionym roku szkolnym, zarówno na szczeblu gminy, jak i powiatu, co przyczyniło się do popularyzacji zdrowego, aktywnego stylu życia wśród dzieci i młodzieży.

Podczas spotkania ustalony został harmonogram imprez w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Gimnazjady, gdzie Wydział Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu jest głównym organizatorem.

Gmina Limanowa osiągnęła liczne sukcesy na szczeblu Powiatu w rywalizacji sportowej w ramach Igrzysk i Gimnazjady Młodzieży - co jest naszym wspólnym sukcesem.

W formie zestawienia przedstawiamy wyniki osiągnięte przez uczniów z terenu Gminy Limanowa z rozgrywek sportowych Mistrzostw Gminy Limanowa Szkół Podstawowych i Gimnazjów oraz na szczeblu Powiatu Limanowskiego w roku szkolnym 2011/2012.

KPTiS

KPTiS