Pięć medali młodych lekkoatletów z Męciny

16.10.2012

Udanie zakończyli swój pierwszy sezon lekkoatleci LKS "Smolnik" Męcina. Startując w Krośnie w VIII Memoriale im. Kazimierza Świerzowskiego - przedwcześnie zmarłego trenera i wychowawcy - zdobyli aż 5 medali!

Do Krosna przyjechało wielu lekkoatletów z województw podkarpackiego, małopolskiego, śląskiego oraz Ukrainy. W niektórych konkurencjach
startowali medaliści tegorocznych Mistrzostw Polski młodzików i juniorów.

Największy sukces odniosła juniorka Irena Sojka, która zwyciężyła w konkurencji pchnięcia kulą, a ponadto w rzucie dyskiem zajęła III miejsce. Równie świetnie zaprezentował się Patryk Mazur, który także w pchnięciu kulą i rzucie dyskiem zajął III miejsca. Także brązowy medal zdobył w kategorii młodzików skoczek w dal Rafał Wójcik.

Lubomir Piotrowski

startowali medaliści tegorocznych Mistrzostw Polski młodzików i juniorów.

Lubomir Piotrowski