Żłobek Słoneczko w Limanowej

09.10.2012

Zapraszamy do udziału w projekcie: "Wspieranie godzenia życia zawodowego i rodzinnego w Limanowej i sąsiednich gminach - Żłobek Słoneczko".

Do projektu mogą przystąpić 34 osoby powracające na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem lub wychowaniem dzieci zamieszkujące teren gmin Limanowa, Tymbark, Laskowa oraz miasta Limanowa sprawujące opiekę na dziećmi do lat 3.

Celem projektu jest pomoc polegająca na przejęciu opieki nad dzieckiem aby powracająca na rynek pracy osoba mogła powiązać plany zawodowe z obowiązkiem rodzica.

Okres trwania projektu: 01.10.2012r.-30.09.2014r.

Wysoki poziom żłobka zapewnia  wykwalifikowany personel w tym: opiekunowie, nauczyciele języków obcych, pielęgniarki, psycholog, logopeda

Dodatkowo czas umilą dzieciom nowoczesne zabawki interaktywne i rozbudowany nowoczesny plac zabaw.

W ramach opieki dzieci otrzymają 5 posiłków dziennie.

Przewidywany koszt za wyżywienie dziecka do 150 zł za miesiąc pobytu w żłobku.

UWAGA: RODZICE NIE PŁACĄ CZESNEGO. POBYT DZIECKA JEST ZA DARMO!

Szczegółowe informacje pod numerem  telefonu 183376770 (608652837 do godz. 18.) oraz na stronie www.zlobeksloneczko.pl lub w Biurze projektu: ul. Reymonta 1, 34-600 Limanowa.

Rekrutacja trwa od 10.10.2012-24.10.2012! Ilość miejsc ograniczona!

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał Ludzki.

Okres trwania projektu: 01.10.2012r.-30.09.2014r.

W ramach opieki dzieci otrzymają 5 posiłków dziennie.

Przewidywany koszt za wyżywienie dziecka do 150 zł za miesiąc pobytu w żłobku.

UWAGA: RODZICE NIE PŁACĄ CZESNEGO. POBYT DZIECKA JEST ZA DARMO!

Rekrutacja trwa od 10.10.2012-24.10.2012! Ilość miejsc ograniczona!