Mistrzostwa Gminy Limanowa w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt

27.10.2012

W dniu 29 października br. w Zespole Szkół w Pisarzowej odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt.

Oficjalnego otwarcia zawodów dokonała Magdalena Strzebońska - Dyrektor Zespołu Szkół w Pisarzowej i Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu w Urzędzie Gminy Limanowa.

Do rywalizacji o tytuł Mistrza przystąpiło 7 drużyn ze Szkół Podstawowych z terenu naszej gminy. Zwycięska drużyna dziewcząt grała w składzie: Urszula Majoch, Justyna Uryga, Marlena Jasica, Marzena Sukiennik, Patrycja Gancarczyk, Natalia Górszczyk, Gabriela Lis, Natalia Papież, Dominika Sławek, Marlena Dudek. Opiekunem grupy jest Agnieszka Leśniak - nauczyciel wychowania fizycznego.

Klasyfikacja końcowa zawodów:
1 miejsce - Szkoła Podstawowa w Kaninie
2 miejsce - Szkoła Podstawowa w Siekierczynie Nr 1
3 miejsce - Szkoła Podstawowa w Pisarzowej
4 miejsce - Szkoła Podstawowa w Wysokiem
5 miejsce - Szkoła Podstawowa w Pasierbcu
5 miejsce - Szkoła Podstawowa w Rupniowie
5 miejsce - Szkoła Podstawowa w Siekierczynie Nr 2

Nagrody i dyplomy wszystkim uczestnikom wręczyli: Z-ca Wójta Gminy Limanowa - Franciszek Bieda, Dyrektor Zespołu Szkół w Pisarzowej - Magdalena Strzebońska i Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu - Jacenty Musiał.

Zwycięska drużyna z Kaniny reprezentować będzie naszą gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się 8 listopada br. na hali sportowej w Mordarce. Życzymy powodzenia!

KPTiS

Klasyfikacja końcowa zawodów: