Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Marketingu w sieci

02.10.2012

Trwa rekrutacja na IV edycję szkoleń: startupy, e-commerce, grafika, e-HR. Zapraszamy do składania dokumentów od 2 stycznia do 15 lutego 2013 r. Zajęcia będą odbywać się w piątki - 10 zjazdów.

Projekt szkoleniowy MMMP@ - Małopolskie Małe i Mikroprzedsiębiorstwa w Sieci 2 powstał w oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas realizacji pierwszego projektu o podobnej tematyce.

 

Nowy, poszerzony 80 godzinny program obejmuje praktyczne zajęcia ze znanymi specjalistami z branży interaktywnej. Wśród kadry jest m.in. Mateusz Tułecki, Człowiek Roku Polskiego Internetu 2010 oraz organizator konfernecji Internet Beta. Nad poziomem szkoleń czuwają patroni merytoryczni, wśród których jest Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Uczestnicy szkoleń otrzymają dostęp do profesjonalnych materiałów szkoleniowych oraz do kursów e-learningowych i casebooka. W programie przewidziano również otwarte barcampy.

 

Więcej informacji na stronie: http://marketingwsieci-szkolenia.pl oraz na Umieść na Facebook: www.facebook.com/marketingwsieci

Trwa rekrutacja na IV edycję szkoleń: startupy, e-commerce, grafika, e-HR. Zapraszamy do składania dokumentów od 2 stycznia do 15 lutego 2013 r. Zajęcia będą odbywać się w piątki - 10 zjazdów.

Projekt szkoleniowy MMMP@ - Małopolskie Małe i Mikroprzedsiębiorstwa w Sieci 2 powstał w oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas realizacji pierwszego projektu o podobnej tematyce.

 

Nowy, poszerzony 80 godzinny program obejmuje praktyczne zajęcia ze znanymi specjalistami z branży interaktywnej. Wśród kadry jest m.in. Mateusz Tułecki, Człowiek Roku Polskiego Internetu 2010 oraz organizator konfernecji Internet Beta. Nad poziomem szkoleń czuwają patroni merytoryczni, wśród których jest Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Uczestnicy szkoleń otrzymają dostęp do profesjonalnych materiałów szkoleniowych oraz do kursów e-learningowych i casebooka. W programie przewidziano również otwarte barcampy.

 

Więcej informacji na stronie: http://marketingwsieci-szkolenia.pl oraz na Umieść na Facebook: www.facebook.com/marketingwsieciLiczba wyświetleń: 1691
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne