Konkurs "Jesienne drzewo"

24.10.2012

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Starej Wsi w dniu 25 października 2012 r. odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego "Jesienne drzewo" połączone z wystawą nagrodzonych prac.

Konkurs został zorganizowany w związku z obchodzonym w październiku "Świętem Drzewa" i był przeznaczony dla uczniów szkoły podstawowej oraz młodzieży klas gimnazjalnych. Celem konkursu było ukazanie piękna
przyrody, kształtowanie wyobraźni oraz zaprezentowanie przez uczestników swoich zdolności plastycznych.

Prace zostały ocenione w trzech kategoriach wiekowych. Wyróżnienia otrzymali:

- Kat. Szkoła Podstawowa kl. I - III:
Martyna Hybel
Łukasz Mamak
Emilia Biernat
Weronika Kędroń
Filip Biernat

- Kat. Szkoła Podstawowa kl. IV - VI:
Justyna Młynarczyk
Kinga Saczka
Anna Hybel
Izabela Trojanowska
Paweł Tomaszek

- Kat. Gimnazjum:
Ewelina Biernat
Sylwia Więcek
Justyna Duda
Katarzyna Duda.

Najmłodszymi uczestnikami konkursu byli Izabela Pałka i Karol Czerwiński. Dzieci i młodzież otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe.

W uroczystości wzięli udział: nauczyciel Jolanta Janas, bibliotekarz Lidia Piegza, rodzice i dzieci uczestniczące w konkursie.

M. S.

Prace zostały ocenione w trzech kategoriach wiekowych. Wyróżnienia otrzymali:

- Kat. Szkoła Podstawowa kl. I - III:
Martyna Hybel
Łukasz Mamak
Emilia Biernat
Weronika Kędroń
Filip Biernat

- Kat. Szkoła Podstawowa kl. IV - VI:
Justyna Młynarczyk
Kinga Saczka