Jesienne zajęcia w WKK Kisielówka

16.10.2012

Jesień jest porą roku, którą zazwyczaj uważa sie za smutną. Wszystko zasypia w sen zimowy. Jak się jednak okazuje jesienią można się wspaniale bawić. W minioną sobotę - 13 października Wiejski Klub Kultury w Kisielówce zorganizował wycieczkę do lasu. Zbieraliśmy różnokolorowe liście, robiliśmy ludziki z kasztanów. Efektem naszej pracy są bogate zielniki, które teraz przypominają nam udaną wyprawę do lasu.

W planach mamy kolejne jesienne wyprawy w plener, a w głowach już pełno pomysłów na zabawy zimowe na świeżym powietrzu.

AP

AP