Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Innowacje technologiczne jako zrodlo przewagi konkurencyjnej przedsiebiorstw

01.10.2012

Osrodek EEN przy CTT PK w ramach Malopolskiego Festiwalu Innowacji 2012 organizuje dla przedsiebiorstw sektora MSP zainteresowanych zdobyciem wiedzy na temat kreowania innowacji technologicznych oraz wdrozenia rozwiazan innowacyjnych wspieranych ze srodkow z funduszy europejskich specjalne szkolenie pt.: "Innowacje technologiczne jako zrodlo przewagi konkurencyjnej przedsiebiorstw"

 

ZAKRES SZKOLENIA

 

W odpowiedzi na rosnace zainteresowanie przedsiebiorcow poszukiwaniem innowacyjnych rozwiazan podnoszacych konkurencyjnosc firm zapraszamy na szkolenie dotyczace diagnozowania potrzeb innowacyjnych w organizacji oraz wdrozenia innowacji technologicznych do praktyki gospodarczej.

CEL SZKOLENIA

Po zakonczeniu szkolenia kazdy uczestnik bedzie potrafil:

  • Wskazac wszystkie zagrozenia oraz szanse dla wlasnych projektow,
  • Zdiagnozowac potrzeby innowacyjne swojej organizacji,
  • Wskazac zrodlo finansowania dla proponowanych rozwiazan innowacyjnych,
  • Oszacowac adekwatnosc przewidzianych nakladow w projekcie do przewidzianych korzysci wynikajacych z realizacji projektu.

CZAS I MIEJSCE

Szkolenie odbedzie sie w dniu 12 pazdziernika 2012 r. w godzinach od 10:00 do 15:00 w sali konferencyjnej (sala Spacerniak) Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska, ul. Warszawska 24 w Krakowie, budynek Aresztu.

Agenda oraz formularz dostepne na stronie:http://www.transfer.edu.pl/?action=showArticle&articleID=1811

Serdecznie zapraszamy!

Osrodek EEN przy CTT PK w ramach Malopolskiego Festiwalu Innowacji 2012 organizuje dla przedsiebiorstw sektora MSP zainteresowanych zdobyciem wiedzy na temat kreowania innowacji technologicznych oraz wdrozenia rozwiazan innowacyjnych wspieranych ze srodkow z funduszy europejskich specjalne szkolenie pt.: "Innowacje technologiczne jako zrodlo przewagi konkurencyjnej przedsiebiorstw"

 

ZAKRES SZKOLENIA

 

W odpowiedzi na rosnace zainteresowanie przedsiebiorcow poszukiwaniem innowacyjnych rozwiazan podnoszacych konkurencyjnosc firm zapraszamy na szkolenie dotyczace diagnozowania potrzeb innowacyjnych w organizacji oraz wdrozenia innowacji technologicznych do praktyki gospodarczej.

CEL SZKOLENIA

Po zakonczeniu szkolenia kazdy uczestnik bedzie potrafil:

  • Wskazac wszystkie zagrozenia oraz szanse dla wlasnych projektow,
  • Zdiagnozowac potrzeby innowacyjne swojej organizacji,
  • Wskazac zrodlo finansowania dla proponowanych rozwiazan innowacyjnych,
  • Oszacowac adekwatnosc przewidzianych nakladow w projekcie do przewidzianych korzysci wynikajacych z realizacji projektu.

CZAS I MIEJSCE

Szkolenie odbedzie sie w dniu 12 pazdziernika 2012 r. w godzinach od 10:00 do 15:00 w sali konferencyjnej (sala Spacerniak) Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska, ul. Warszawska 24 w Krakowie, budynek Aresztu.

Agenda oraz formularz dostepne na stronie:http://www.transfer.edu.pl/?action=showArticle&articleID=1811

Serdecznie zapraszamy!Liczba wyświetleń: 1376
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne