Halowa Piłka Nożna Chłopców Gimnazjów

25.10.2012

W dniu 24 października br. w Zespole Szkół w Rupniowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Gimnazjów.

O dużej popularności piłki nożnej wśród chłopców świadczy liczba 7 zespołów, które przystąpiły do rywalizacji o tytuł Mistrza. Zwycięska drużyna chłopców grała
w składzie: Paweł Korta, Grzegorz Młyński, Sylwester Malec, Kamil Moskal, Sylwester Kaczmarczyk, Dariusz Nowak, Jan Pająk, Paweł Kaczmarczyk, Sebastian Kołodziej, Arkadiusz Kozak. Opiekunem grupy jest Robert Piwowarczyk - nauczyciel wychowania fizycznego.

Klasyfikacja końcowa zawodów:
1 miejsce- Gimnazjum w Rupniowie
2 miejsce - Gimnazjum w Pasierbcu
3 miejsce - Gimnazjum w Męcinie
4 miejsce - Gimnazjum w Starej Wsi II
5 miejsce - Gimnazjum w Mordarce
6 miejsce - Gimnazjum w Pisarzowej
7 miejsce - Gimnazjum w Starej Wsi I

Nagrody i dyplomy wszystkim uczestnikom wręczyli : Robert Piwowarczyk - Z-ca Dyrektora Zespołu Szkół w Rupniowie, Łukasz Sukiennik i Marek Golonka - nauczyciele wychowania fizycznego.

Zwycięska drużyna z Rupniowa reprezentować będzie naszą gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się 6 listopada br. w ZSM nr 1 w Mszanie Dolnej. Życzymy powodzenia!

KPTiS

Klasyfikacja końcowa zawodów: