Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Eurostat – łatwy i darmowy dostęp do statystyk europejskich

09.10.2012

Małopolski Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct w Krakowie, Europejskie Biuro Statystyczne EUROSTAT oraz Sogeti SA serdecznie zapraszają na szkolenie pt.: "Eurostat - łatwy i darmowy dostęp do statystyk europejskich".

Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy teoretycznej i praktycznej na temat informacji znajdujących się na stronie internetowej Eurostatu ec.europa.eu/eurostat, dotyczących wybranych zagadnień i badań statystycznych prowadzonych przez Eurostat, sposobów wyszukiwania oraz prezentacji informacji pochodzących z tej bazy, a także dostępności publikacji, analiz.

 

Szkolenie odbędzie się 29 października 2012 r. w godzinach 9.30 - 12.30 na Politechnice Krakowskiej, ul. Warszawska 24, sala konferencyjna "GIL". Prowadzący: Joanna Piotrowicz - specjalista ds. promocji z firmy Sogeti SA Luxembourg.

 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 24 października 2012 roku poprzez nadesłanie formularza zgłoszeniowego na adres: [email protected]

Szczegóły na stronie: www.europe-direct-krakow.pl

Małopolski Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct w Krakowie, Europejskie Biuro Statystyczne EUROSTAT oraz Sogeti SA serdecznie zapraszają na szkolenie pt.: "Eurostat - łatwy i darmowy dostęp do statystyk europejskich".

Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy teoretycznej i praktycznej na temat informacji znajdujących się na stronie internetowej Eurostatu ec.europa.eu/eurostat, dotyczących wybranych zagadnień i badań statystycznych prowadzonych przez Eurostat, sposobów wyszukiwania oraz prezentacji informacji pochodzących z tej bazy, a także dostępności publikacji, analiz.

 

Szkolenie odbędzie się 29 października 2012 r. w godzinach 9.30 - 12.30 na Politechnice Krakowskiej, ul. Warszawska 24, sala konferencyjna "GIL". Prowadzący: Joanna Piotrowicz - specjalista ds. promocji z firmy Sogeti SA Luxembourg.

 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 24 października 2012 roku poprzez nadesłanie formularza zgłoszeniowego na adres: [email protected]

Szczegóły na stronie: www.europe-direct-krakow.plLiczba wyświetleń: 1441
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne