Dofinansowane usługi doradcze – zmniejsz koszty prowadzenia działalności!

29.10.2012

Ekoconsultant oraz IT Vision zapraszają do udziału w dofinansowanych projektach doradczych "Twój biznes, nasze wsparcie - doradztwo dla MŚP" oraz"Nowoczesna firma - doradztwo dla MŚP"

Projekty są skierowane do małych i średnich firm z Małopolski.

W ramach projektów świadczymy dofinansowane do 100% kompleksowe usługi doradcze, dzięki którym można dowiedzieć się:

• Jak zmniejszyć koszty prowadzenia przedsiębiorstwa?
  • Jak rozwinąć swoją firmę?
  • Jak sprawić, że prowadzone działania będą bardziej efektywne i przyniosą lepsze wyniki?

Konsultacje są indywidualne i odbywają się w jednym z naszych 6 punktów konsultacyjnych lub w siedzibie Państwa firmy. Dzięki temu usługa doradcza jest dopasowana do Państwa konkretnych potrzeb.

Wynikiem spotkania jest dokument zawierający diagnozę obecnej sytuacji przedsiębiorstwa, możliwe scenariusze i propozycję strategii umożliwiającej wprowadzenie innowacyjnych zmian, zmniejszenie kosztów, podniesienie rentowności itp.
W ramach projektów możliwe jest także dobranie rozwiązań informatycznych wspierających funkcjonowanie przedsiębiorstw.

Szczegóły dotyczące udziału w projektach

Więcej o projektach:
www.doradztwomsp.pl
www.nowoczesnafirma.info

Kontakt:

Ekoconsultant Sp. z o.o.
www.ekoconsultant.pl

IT Vision Sp. z o.o.
Tel. 12 378 78 00
www.itvision.pl

Projekty są skierowane do małych i średnich firm z Małopolski.

• Jak zmniejszyć koszty prowadzenia przedsiębiorstwa?
  • Jak rozwinąć swoją firmę?

Szczegóły dotyczące udziału w projektach

Więcej o projektach: