Wakacje WKK w Kisielówce

05.09.2012

Wiejski Klub Kultury w Kisielówce zorganizował na czas wakacji wiele zajęć dla dzieci i młodzieży odpoczywającej w naszej wsi.

Odbywały się m.in. takie zajęcia jak:

• rozgrywki sportowe: "Sport to zdrowie", "Sprawdź się" - gra w dwa ognie, przeciąganie liny, berek, chowanego, itp.

• zajęcia plastyczne: "Zrób coś fajnego prawie z niczego" - dzieciaki robiły kwiaty z bibuły, wazony, zwierzęta z papieru, itp.
  • zajęcia kulinarne: "Smak lata" - pieczenie ciast, robienie sałatek letnich.

Zorganizowane były wycieczki piesze w plener:

• Wycieczka na „Otwarcie Letniego Sezonu Turystycznego na Paproci"
  • Wycieczka na Wierzchu Góry do kapliczki wybudowanej w 1961 roku przez Jana Kołodziejczyka - rzeźbiarza ludowego - wycieczka została zakończona wspólnym ogniskiem.

Nie zabrakło maluszków na spotkaniu z autorem książek dla dzieci Wiesławem Drabikiem w Gminnej Bibliotece Publicznej w Starej Wsi.

Wszystkie zabawy odbywały się na świeżym powietrzu . Mamy nadzieję, że pogoda na przyszły rok też nam dopisze i oczywiście nie zabraknie chętnych uczestników. Wszyscy bawiliśmy się bardzo dobrze i będziemy mile wspominać te wakacje.

AP

Odbywały się m.in. takie zajęcia jak:

• zajęcia kulinarne: "Smak lata" - pieczenie ciast, robienie sałatek letnich.

Zorganizowane były wycieczki piesze w plener:

• Wycieczka na „Otwarcie Letniego Sezonu Turystycznego na Paproci"

AP