SIEDEM CUDÓW REGIONU

03.09.2012

Limanowska biblioteka we współpracy z Biblioteką Orawską z Dolnego Kubina organizuje polsko-słowacki konkurs fotograficzny.

Jest on adresowany do młodzieży szkolnej każdego szczebla nauczania (szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły średnie) z terenu miasta i powiatu limanowskiego. Tytuł konkursu to "Siedem cudów mojego regionu". Można na niego nadsyłać (w wersji elektronicznej) zarówno fotografie, jak i prezentacje power point. Fotokonkurs jest
jednym z działań szerszego projektu kulturalnego, który Biblioteka Orawska realizuje w partnerstwie w z limanowską MBP.

Zadaniem konkursowym jest pokazanie poprzez fotografię najciekawszych miejsc czy obiektów z regionu limanowskiego. Jest ich u nas naprawdę wiele, więc nie pozostaje nic innego jak je sfotografować i nadesłać. - zachęca Joanna Michalik, pełnomocnik burmistrza ds. MBP. Technika wykonania oraz liczba nadesłanych zdjęć i prezentacji na konkurs jest dowolna. Jeden uczestnik może zgłosić zarówno fotografie, jak też prezentacje. Zestawy konkursowe (nagrane na płytę CD/DVD) należy wysyłać na adres limanowskiej biblioteki z dopiskiem FOTOKONKURS "SIEDEM CUDÓW". Termin nadsyłania zgłoszeń mija 20 września. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród w październiku.

Dodatkowe informacje o konkursie można uzyskać dzwoniąc pod numer 18 3372140 lub pisząc na adres: [email protected].

Regulamin konkursu                               Plakat

Regulamin konkursu                               Plakat