"Czytanie łączy pokolenia" - spotkanie w Bibliotece w Kaninie

19.09.2012

Gminna Biblioteka Publiczna w Kaninie serdecznie zaprasza dzieci, rodziców, babcie i dziadków na jesienne spotkanie z książką pod hasłem: "Czytanie łączy pokolenia", które odbędzie się dnia 28 września /piątek/ o godz. 12:00.

W ramach imprezy będzie głośne czytanie utworów dla dzieci (lektorami będą działacze samorządowi, nauczyciele, strażacy), prezentacja odnowionego "Kącika Malucha" oraz zgadywanki i zagadki literackie.

Hasło tegorocznej edycji "Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom" brzmi "Czytanie łączy pokolenia". Projekt podkreśla zalety rodzinnego czytania i przypomina, jak ważne relacje wytwarzają się podczas wspólnego spędzania czasu z książką. Warto podjąć to wyzwanie dla wspólnego dobra!

M.Trzupek

M.Trzupek