"Cudze chwalicie, swego nie znacie" - akcja w Bibliotece w Męcinie

13.09.2012

Gminna Biblioteka Publiczna w Męcinie zaprasza wszystkich chętnych do akcji pod hasłem: "Cudze chwalicie, swego nie znacie". Akcja polega na zbieraniu zdjęć dotyczących miejscowości Męcina.

Zebrane fotografie będzie można zobaczyć na wystawie zorganizowanej w Bibliotece. Akcja ma na celu promowanie własnego regionu: przyrody, kultury, pomników przyrody i architektury.

Zdjęcia można przynosić do Biblioteki do dnia 15 października br. Serdecznie zapraszamy!

TF

TF