Zajęcia "Tworzymy małe zielniki" w Bibliotece w Starej Wsi

05.08.2012

W dniu 1 sierpnia br. Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi zorganizowała zajęcia edukacyjno - plastyczne pod hasłem "Tworzymy małe zielniki". Była to już kolejna propozycja dla młodych użytkowników - czytelników Biblioteki, w ramach wakacyjnej oferty bibliotecznej. Przy rozpoznawaniu i opisywaniu ziół, a także liści drzew, krzewów owocowych, dzieci korzystały z praktycznych przewodników, w których zawarte były
czytelne opisy ze zdjęciami. Wykonanie letniego zielnika zajęło każdemu uczestnikowi zajęć sporo czasu. Trud włożony w pracę został wynagrodzony dobrym humorem i słodyczami.

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Starej Wsi dzieci bardzo chętnie uczestniczą w wakacyjnych zajęciach, podczas których rozwijają zdolności plastyczne, kształtują wyobraźnię i zmysł estetyki. Czas spędzony w placówce jest zawsze wypełniony twórczą zabawą i realizacją ciekawych pomysłów. Spotkania te są świetną propozycją dla tych wszystkich, którzy w wakacyjny czas nie lubią nudy i bezczynności.

Lidia Piegza

Lidia Piegza