Wakacyjne atrakcje dla czytelników biblioteki w Męcinie

07.08.2012

Wakacyjne przygody i podróże to hasło, pod którym odbywają się spotkania dla dzieci i młodzieży w Gminnej Bibliotece Publicznej w Męcinie. Wspólne czytanie książki i projekcja filmu "Podróż za jeden uśmiech" zachęciły do licznych wycieczek i zajęć na świeżym powietrzu.

W dniu 02.08.br. dzięki uprzejmości Firmy ANI CROSS mogliśmy skorzystać z atrakcji Parku Linowego w Męcinie. Pobyt tam to wspaniała forma spędzania wolnego czasu. To jedna z najbezpieczniejszych form aktywnego przebywania na wysokości. Uczestnicy uczyli się opanowania, utrzymania równowagi oraz przełamania bariery lęku, wysokości czy strachu. Park Linowy to świetny sposób na niebanalne i aktywne spędzanie wolnego czasu. Wspaniała zabawa dla każdego, kto chce przeżyć niezwykłą przygodę.

Dziękujemy za szaloną zabawę, moc wrażeń i dużą dawkę pozytywnej energii.

GBP w Męcinie

Dziękujemy za szaloną zabawę, moc wrażeń i dużą dawkę pozytywnej energii.

GBP w Męcinie