Konkurs plastyczny pt. "Wakacyjne podróże" rozstrzygnięty

23.08.2012

Dnia 23 sierpnia 2012r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Starej Wsi odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. "Wakacyjne podróże".

Celem konkursu było ukazanie miejsc, które zostały odwiedzone przez dzieci podczas wakacji, a także popularyzacja wiedzy o rodzajach aktywnego wypoczynku.

Do konkursu zostało zgłoszonych 28 prac wykonanych różnymi technikami plastycznymi. Format prac był dowolny. Wzięły w nim udział także dzieci i młodzież wypoczywająca w Starej Wsi.

Najmłodszą uczestniczką konkursu została Amelia Talarczyk lat 3. Natomiast wyróżnienia przyznano Karolinie Więcek ( kl. I) i Jakubowi Ćwik (kl. V).

Nagrody wręczał Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi - Jacenty Musiał. Drobne nagrody otrzymali również autorzy pozostałych prac.

Lidia Piegza

Lidia Piegza