Konkurs Piosenki Turystycznej i Biesiadnej "Mogielica 2012"

16.08.2012

W związku ze zbliżającym się Złazem Turystycznym na Mogielicy serdecznie zapraszamy do udziału i przesyłania zgłoszeń na konkurs Piosenki Turystycznej i Biesiadnej "Mogielica 2012", który zostanie przeprowadzony 26 sierpnia 2012 r. na Mogielicy.

Udział w konkursie należy zgłosić e-mailem na adres: [email protected], lub telefonicznie (18) 3347-419 podając: Imię, nazwisko lub nazwę
wykonawców, miejscowość i telefon kontaktowy. Zgłoszenia należy przesłać do dnia 24 sierpnia br. do godz. 14.00, możliwe będzie też zgłoszenie grupy w dniu Złazu u organizatorów. Piosenka powinna być o tematyce turystycznej lub biesiadnej. Utwór może zostać wykonany acapella lub z użyciem własnych instrumentów muzycznych.

Wykonawcą konkursowym może być zespół w dowolnym składzie np. grupa przyjaciół, rodzina, młodzież, dzieci itp. Przewidziane są nagrody. Konkurs ma charakter amatorski i jest dedykowany do osób, które lubią dobrą zabawę i chcą zarazić nią innych uczestników Złazu Turystycznego Mogielica.