Klubowe Mistrzostwa Polski w biegu na orientację

28.08.2012

Już za dwa tygodnie kolejna impreza sportowa tego roku organizowana przez UKS "Patria" Młynne. Tym razem będą to Klubowe Mistrzostwa Polski w biegu na orientację. Zawody te rozegrane zostaną w Skansenie w Nowym Sączu (bieg sprinterski) oraz w okolicach Trzetrzewiny (bieg średniodystansowy i sztafety pokoleń).

Swój udział zapowiedzieli tegoroczni medaliści Mistrzostw Europy z Francji, a także mistrzowie świata z ubiegłego roku. Spodziewamy sie przyjazdu ok. 450 zawodników z 50 klubów z całego kraju.

WS

WS