Basen będzie przez tydzień nieczynny

23.08.2012

Basen krytej pływalni w Limanowej będzie nieczynny od 3 do 10 września. Powodem jest przegląd urządzeń technicznych.

- Informujemy, że w związku z planowanym przeglądem technicznym urządzeń, basen Pływalni Limanowskiej będzie nieczynny w dniach od 3.09 do 10.09 br. Termin ponownego otwarcia pływalni może ulec zmianie o czym na bieżąco będziemy
informować
- mówi Janusz Ruchała Dyrektor Pływalni Limanowskiej.

Pozostałe usługi świadczone w obiekcie pływalni (tj. kręgielnia, squash, sauny, bilard, plac zabaw dla dzieci) czynne są, niezależnie od przeglądu. Wyjątek będzie 9 września kiedy te atrakcje będą dostępne od godz. 14.00.

(Źródło: Powiat Limanowski)

informować
- mówi Janusz Ruchała Dyrektor Pływalni Limanowskiej.

(Źródło: Powiat Limanowski)