Wakacyjne zajęcia plastyczne w Bibliotece w Starej Wsi

16.07.2012

Lato to okres wakacji, podróży i odpoczynku. Niezależnie od tego, gdzie spędzamy czas, warto z uwagę obserwować świat i rozwijać swoje artystyczne zainteresowania. W dniu 11 lipca 2012 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Starej Wsi odbyły się zajęcia plastyczne pt.: "Lato na łące", które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Z udostępnionych materiałów uczestnicy wykonali ciekawe prace, dziewczynki kolorowe
kartki z motywami kwiatów i motyli, natomiast chłopcy kolażowe rybki. Po artystycznym wysiłku, dla wszystkich małych plastyków przygotowany został słodki poczęstunek. Spotkanie przebiegało w miłej, luźnej i wakacyjnej atmosferze. Na koniec zrobiono wspólne, pamiątkowe zdjęcie.

Zajęcia w bibliotece są świetnym pomysłem na ciekawe spędzenie wolnego czasu, rozwijają wyobraźnię, odkrywają talenty, ukazują różne techniki plastyczne, przez co kształtują zmysł artystyczny. Z myślą o młodych czytelnikach, na wakacyjny czas, biblioteka przygotowała bogatą ofertę. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania placówki.

Lidia Piegza

Lidia Piegza