Wakacje w WKK w Pisarzowej

18.07.2012

W Klubie Kultury w Pisarzowej tegoroczne wakacje mają charakter plenerowy. Dotychczas udało się zrealizować większość z zaplanowanych wycieczek. Każda z nich ma inny cel: było ognisko na dobry początek, kulinarna ekspedycja "Las na talerzu", odwiedziny u bobrów na Smolniku i pierwsza część wyprawy po rośliny do wielkiego zielnika, którego twórcami są dzieci.

Wyjścia w teren zależą oczywiście od pogody, ale i w razie deszczu dzieciaki się nie nudzą: powstaje wspomniany już zielnik, "wakacyjna" mapa Pisarzowej, robiona własnoręcznie przez uczestników wypraw, lub organizowane są zajęcia kulinarne "W kuchni naszej babci". Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców a nawet psy:-) na wypady w przepiękne okolice Pisarzowej.

AM

Kulinarne skarby lasu