"Turniej rosołów"

12.07.2012

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Przyjazna Ziemia Limanowska" ogłosiło konkurs dla mieszkańców obszaru Lokalnej Strategii Rozwoju pt. "Turniej rosołów". Celem organizowanego Turnieju jest prezentacja i promocja produktów lokalnych i tradycyjnych, prezentacja i promocja walorów kuchni regionalnej oraz aktywizacja społeczności lokalnej.

Zadanie turniejowe polega na przygotowaniu rosołu w ilości min. 5 litrów przeznaczonego do oceny przez Komisję Konkursową, jak również do degustacji przez innych uczestników turnieju oraz zaproszonych gości.

I Turniej rosołu odbędzie się w dniu 25 lipca 2012 r. o godz. 14:00 w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Krasnych Lasocicach.

Więcej informacji o konkursie pod poniższym linkiem:

Zapraszamy do uczestnictwa.

KPTS

Więcej informacji o konkursie pod poniższym linkiem:

Zapraszamy do uczestnictwa.

KPTS