Rozstrzygnięcie konkursu "Biblioteka ciągle w grze" w Bibliotece w Kaninie

02.07.2012

Dnia 29 czerwca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kaninie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pod hasłem "Biblioteka ciągle w grze" na plakat i hasło reklamujące bibliotekę, książkę i czytelnictwo. Konkurs ogłoszono w ramach akcji "Tydzień Bibliotek".

Głównym celem była promocja biblioteki, propagowanie korzyści wynikających z obcowania z lektura oraz zachęcenie do korzystania z usług
placówki. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem.

Pierwsze miejsce zdobył Szymon Górszczyk, uczeń kl. III Szkoły Podstawowej. Drugie miejsce zajęli równorzędnie Sylwester Sukiennik (kl. I) oraz Zuzanna Ziaja (kl. II).

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody książkowe. Konkursowe prace można zobaczyć w bibliotece na wystawce w godzinach otwarcia.

Maria Trzupek

placówki. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem.

Maria Trzupek