"Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem jakim można dać dziecku jest wykształcenie"

04.07.2012

W dniu 27 czerwca br. już po raz szósty odbyło się podsumowanie osiągnięć uczniów ze szkół w Gminie Limanowa w roku szkolnym 2011/2012. Tym razem laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych oraz dyscyplin sportowych gościli w Urzędzie Gminy Limanowa. 65 uczniów i 76 nauczycieli ze wszystkich szkół prowadzonych przez Gminę Limanowa otrzymało pamiątkowe dyplomy. Ponadto uczniowie otrzymali
upominki za wyniki jakie osiągnęli w roku szkolnym 2011/2012 w rywalizacji międzyszkolnej, na szczeblu gminy, powiatu, województwa i kraju.

Na spotkaniu władze Gminy: Franciszek Bieda - W-ce Wójt Gminy Limanowa, Marek Ziaja - Sekretarz i Józef Oleksy - Przewodniczący Rady Gminy Limanowa Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Uczniom złożyli gratulację i podziękowali za klimat pracy dydaktyczno - wychowawczej mijającym roku szkolnym. Uroczystość ta była świętem ludzi zdolnych, utalentowanych i pracowitych.

Z okazji zakończenia roku szkolnego Władze Gminy wręczyły nagrody Wójta Gminy dla Dyrekcji Szkół, Nauczycieli za solidną pracę oraz promocję Gminy Limanowa w roku szkolnym 2011/2012.

Kończąc spotkanie Sekretarz Pan Marek Ziaja w imieniu władz gminnych Wszystkim życzył miłych i udanych wakacji oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Liczba wyświetleń: 1950