"Kopciuszek" w Bibliotece w Pisarzowej

31.07.2012

Baśniowa postać pięknego i uczynnego Kopciuszka fascynuje dzieci i dorosłych od wielu już pokoleń. W dniu 31 lipca br. w Bibliotece Publicznej w Pisarzowej odbyło się przedstawienie pt." Kopciuszek" przygotowane przez dzieci - czytelników biblioteki.

Przygotowując tę sztukę chcieliśmy, aby dzieci zrozumiały, że dobroć, skromność i pracowitość się opłaca. Nauczyły się wrażliwości na krzywdę
ludzką, na konieczność właściwego odnoszenia się do osób bliskich.

Gra młodych aktorów, piękne stroje, które pomogli przygotować rodzice oraz dekoracje przyciągnęły uwagę dzieci, które z dużym zainteresowaniem wraz z rodzicami oglądały przedstawienie. Na wszystkich twarzach widać było uśmiech i zadowolenie.

Całe spotkanie zakończyło się gromkimi brawami. Po przedstawieniu aktorzy zaprosili wszystkie dzieci do wspólnej zabawy. Dziękujemy Gminnej Bibliotece Publicznej w Starej Wsi za słodki poczęstunek oraz wszystkim uczestnikom za wspaniała zabawę i miłą atmosferę tego dnia.

R.M.

ludzką, na konieczność właściwego odnoszenia się do osób bliskich.

R.M.