Konkurs plastyczny w Bibliotece w Rupniowie

31.07.2012

W dniu 26 lipca br. dzieci brały udział w kolejnej wakacyjnej propozycji Biblioteki w Rupniowie: "Mój ulubiony zwierzak". To konkurs plastyczny, w którym uczestnicy wykazali się pomysłowością, wyobraźnią i talentem plastycznym. Spośród 10 prac, które brały udział w konkursie wyróżniono 2 najciekawsze prace: Darii Sędzik (lat 7) i Gabrieli Zapały (lat 12).

Uroczyste rozdanie nagród miało miejsce 1 sierpnia w Bibliotece.
Laureatki otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe, które wręczył Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi - Jacenty Musiał. Drobne upominki otrzymali również autorzy pozostałych prac.

W okresie wakacyjnym Bibliotekę w Rupniowie odwiedza bardzo wielu czytelników, także przyjezdnych i turystów, przebywających tutaj na letnim wypoczynku. Wszyscy, a szczególnie młodzi użytkownicy, chętnie przychodzą do placówki i biorą udział w zajęciach organizowanych w ramach wakacyjnej oferty bibliotecznej.

Zapraszamy na kolejne zajęcia, a będzie to turniej szachowy, który odbędzie się 8 sierpnia /środa/ o godz. 14:00.

A. W.

Uroczyste rozdanie nagród miało miejsce 1 sierpnia w Bibliotece.

A. W.