II Jarmark Dobrzański

12.07.2012

Jedną z wielu imprez organizowanych w naszym regionie w najbliższą niedzielę - 15 lipca jest "II Jarmark Dobrzański" , który odbędzie w Parku im. Małachowskich w Dobrej. Organizatorem "Jarmarku" jest Towarzystwo Miłośników Regionu Dobrzańskiego i Gmina Dobra.

Program:

14.00 Rozpoczęcie Jarmarku
- Orkiestra Dęta z Dobrej
- Młodzież z warsztatów terapii zajęciowej "REMEDIUM"
- Grupa taneczna "Słoneczka" ze szkoły w Dobrej
- Zespół "Ćwilin"
- Orkiestra Dęta ze Skrzydlnej
- Zespół "Jurkowianie"
- Gawędziarka ludowa
- Młodzież z Porąbki

19.00 - 24.00 Kapela Brothers

W trakcie Jarmarku przewidziano atrakcje: losowanie ciekawych nagród - losowanie nagrody głównej o 19.30, gry i zabawy. Strzelanie z łuku, zabawa z klanzą, degustacja potraw regionalnych, prezentacja twórców ludowych i rzemiosła artystycznego.

Impreza jest współfinansowana z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Program:

14.00 Rozpoczęcie Jarmarku
- Orkiestra Dęta z Dobrej
- Młodzież z warsztatów terapii zajęciowej "REMEDIUM"
- Grupa taneczna "Słoneczka" ze szkoły w Dobrej
- Zespół "Ćwilin"