Cudowna moc bukietów

30.07.2012

Instytut Dziedzictwa zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie na tradycyjny bukiet zielny pn. "Cudowna moc bukietów", który odbędzie się w dniu 15 sierpnia br. na Małym Rynku w Krakowie. Honorowy patronat nad projektem objęła małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pani Anna Komorowska.

15 sierpnia przypada Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny zwane także Świętem Matki Boskiej Zielnej. Tradycja nakazuje przygotować na ten dzień piękne
wiązanki z kwiatów i ziół, a niektórzy dodają, że również z owoców. Piękne bukiety zanosi się do kościoła i święci.

Właśnie przy tej okazji Instytut Dziedzictwa ogłasza III edycję konkursu "Cudowna moc bukietów". W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy Województwa Małopolskiego bez żadnych ograniczeń wiekowych. Organizatorzy zapraszają na Mały Rynek w Krakowie i kuszą wieloma nagrodami.

Chętnym do udziału dostarczamy kilku szczegółów:

• składanie bukietów w środę 15 sierpnia od godziny 12.00 do 14.00 przy scenie na Małym Rynku,
  • bukiety konkursowe ocenianie będą w dwóch kategoriach: Tradycyjny Bukiet Zielny oraz Bukiet Artystyczny,
  • wyniki zostaną ogłoszone o godzinie 15.30 na scenie głównej usytuowanej przy Małym Rynku w Krakowie.

Więcej informacji oraz regulamin na stronie www.instytutdziedzictwa.pl

Chętnym do udziału dostarczamy kilku szczegółów:

Więcej informacji oraz regulamin na stronie www.instytutdziedzictwa.pl