CHÓR Z NOWEGO RYBIA W PARKU LINOWYM

04.07.2012

Dnia 27 czerwca 2012r. uczniowie należący do szkolnego chóru "Kanon" działającego w Szkole Podstawowej w Nowym Rybiu wybrali się na wycieczkę do Rytra.

Wycieczka została zorganizowana dzięki życzliwości Księdza Proboszcza Parafii Nowe Rybie -Kazimierza Basisty, przy współpracy Rady Rodziców. Przejazd dzieci autobusem sfinansowała Gmina Limanowa.

W Rytrze chórzyści mieli możliwość skorzystać z rozrywek, jakie proponuje Park Linowy ABlandia. Młodsi śpiewacy spędzili wesoło czas na linowym placu zabaw, oraz przeżyli wodną przygodę w ogromnej kuli. Starsi uczniowie próbowali swoich sił na trasie linowej w koronach drzew, a także na ogromnym wahadle BigSWING. Wspomniane rozrywki dostarczyły dzieciom wiele wrażeń i mnóstwo adrenaliny.

Miłym zakończeniem wszystkich atrakcji było wspólne zjedzenie pieczonych kiełbasek na świeżym powietrzu.

Wycieczka okazała się bardzo udana. Wszyscy w dobrych humorach i z uśmiechem na twarzy wrócili do Nowego Rybia.

Księdzu Proboszczowi Kazimierzowi Basiście, Radzie Rodziców z Nowego Rybia oraz Gminie Limanowa serdecznie dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu wycieczki.

Małgorzata Ryś

Małgorzata Ryś