Wystawa fotograficzna w Bibliotece w Kaninie pt.: "Portret Szczęścia"

09.06.2012

Gminna Biblioteka Publiczna w Kaninie serdecznie zaprasza do oglądania wystawy fotograficznej pt.: "Portret Szczęścia", autorstwa młodych fotografów amatorów, miłośników podróży.

Fotografie są zapisem wyprawy m.in. do Gruzji i Maroka. Ukazują piękno przyrody - dzikiej, nieokiełznanej, dostojnej. Wskazują miejsca, w których człowiek może poczuć się szczęśliwy. Bo choć szczęście jest pojęciem trudnym do zdefiniowania, a tym bardziej do przedstawienia, to jednak są pewne ramy, w których można je zamknąć. Istnieją zjawiska, które da się utożsamić z odczuwaniem szczęścia, są marzenia, których realizacja przynosi szczęście.

Wystawa czynna do 22 czerwca. Zapraszamy.

Maria Trzupek

Wystawa czynna do 22 czerwca. Zapraszamy.

Maria Trzupek