Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wszyscy jesteśmy kibicami!

07.06.2012

O tym, że Polska i Ukraina będą wspólnie organizować EURO 2012, wiedzieliśmy od 18 kwietnia 2007 roku. Od tamtej pory wszyscy niecierpliwie odliczali dni w kalendarzu. No i stało się!

Już dziś o godz.18 na Stadionie Narodowym usłyszymy pierwszy gwizdek i tysiące ludzi zacznie skandować "Polska! Polska!" Ceremonia otwarcia odbędzie się 20
minut przed meczem inauguracyjnym Polska - Grecja.
Zachęcamy do wspólnego oglądania meczu otwarcia i kibicowania drużynie biało-czerwonych.

Jak powiedział Prezydent RP Bronisław Komorowski - "EURO 2012 to wspaniałe, pełne radości święto kibiców, ale i wszystkich Polaków. To czas, kiedy jednoczą nas sportowe emocje i nadzieja na zwycięskie spotkania naszej drużyny. To pierwsza tej rangi sportowa impreza w naszym kraju. Dla nas to wielka szansa na promocję polskiego sportu i całej Polski w Europie i na świecie. Bądźmy dumni z naszego sukcesu i osiągnięć. Pokażmy gościom radosną, ciekawą i przyjazną Polskę. Czeka nas pełen emocji festiwal futbolu. Wspólnie cieszmy się tym świętem! Nośmy z dumą nasze narodowe barwy, białego orła w koronie na piersi i razem z całego serca kibicujmy biało-czerwonym! Wygramy!"

KPTS

O tym, że Polska i Ukraina będą wspólnie organizować EURO 2012, wiedzieliśmy od 18 kwietnia 2007 roku. Od tamtej pory wszyscy niecierpliwie odliczali dni w kalendarzu. No i stało się!

Już dziś o godz.18 na Stadionie Narodowym usłyszymy pierwszy gwizdek i tysiące ludzi zacznie skandować "Polska! Polska!" Ceremonia otwarcia odbędzie się 20
minut przed meczem inauguracyjnym Polska - Grecja.
Zachęcamy do wspólnego oglądania meczu otwarcia i kibicowania drużynie biało-czerwonych.

Jak powiedział Prezydent RP Bronisław Komorowski - "EURO 2012 to wspaniałe, pełne radości święto kibiców, ale i wszystkich Polaków. To czas, kiedy jednoczą nas sportowe emocje i nadzieja na zwycięskie spotkania naszej drużyny. To pierwsza tej rangi sportowa impreza w naszym kraju. Dla nas to wielka szansa na promocję polskiego sportu i całej Polski w Europie i na świecie. Bądźmy dumni z naszego sukcesu i osiągnięć. Pokażmy gościom radosną, ciekawą i przyjazną Polskę. Czeka nas pełen emocji festiwal futbolu. Wspólnie cieszmy się tym świętem! Nośmy z dumą nasze narodowe barwy, białego orła w koronie na piersi i razem z całego serca kibicujmy biało-czerwonym! Wygramy!"

KPTSLiczba wyświetleń: 1725
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne