„ROWERIADA II”

10.06.2012

W dniu 06.06.2012 r. odbyły się zawody rowerowe pt. "ROWERIADA II" organizowane na boisku sportowym Wiejskiego Domu Kultury w Sowlinach.

Zawody rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych szkoła podstawowa oraz szkoła gimnazjalna. Zawodnicy zmagali się w kilku konkurencjach sprawnościowych. Dla starszych wiekiem zawodników przygotowany
został specjalny tor przeszkód była także znana już z zeszłorocznych zawodów "Koperta" oraz na koniec ulubiona przez wielu zawodników "Żółwia Jazda".

Przygotowane konkurencje wymagały od zawodników dużej umiejętności jazdy i tym samym przysparzały wiele emocji a dla naszych najmłodszych uczestników sam start w zawodach był wielkim przeżyciem.

Wyniki zawodów:

Szkoła podstawowa:
I miejsce - Sebastian Bulanda
II miejsce - Igor Jędrzejek
III miejsce - Norbert Twaróg

Szkoła gimnazjalna:
I miejsce - Krystian Kukla
II miejsce - Eryk Czachurski
III miejsce - Rafał Surdziel

Najlepsi zawodnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Oczywiście nie zapomnieliśmy o naszych najmłodszych zawodnikach którzy dopiero zaczynają przygodę z jednośladem dla których znalazły się także pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki . Organizatorami zawodów był WDK w Sowlinach, a fundatorem nagród i patronem imprezy Urząd Gminy Limanowa.

T.K.

Wyniki zawodów: