Kolejne środki na założenie firmy

19.06.2012

W związku z rozpoczęciem realizacji projektu skierowanego do osób powyżej 50 roku życia, osób niepełnosprawnych oraz młodzieży do 25 roku życia, którzy są zainteresowani założeniem własnej działalności gospodarczej informujemy, że rozpoczęła się już rekrutacja do I edycji Projektu "Zakładam firmę - łamię bariery" realizowanym przez Stowarzyszenie "Zakład Doskonalenia zawodowego" w Nowym Sączu w partnerstwie z euroPiM s.c. M.P. Kłsuek.

Celem projektu jest udzielenie wsparcia wyżej wymienionym osobom w zakresie:

• szkoleń i doradztwa w zakresie zakładania i prowadzenia własnej firmy - dla 90 osób,
  • dotacji na otwarcie działalności gospodarczej w wysokości do 25 000,00 PLN - dla 50 osób z wszystkich osób biorących udział w szkoleniach i doradztwie (o przyznaniu środków decydować będzie złożony biznesplan, w napisaniu, którego pomagać będą doradcy),
  • wsparciu pomostowym do 700,00 PLN w okresie pierwszych 6- ciu miesięcy od momentu założenia firmy dla 50 osób, które otrzymają dotację na otwarcie działalności gospodarczej z możliwością przedłużenia wsparcia o kolejne 6 miesięcy dla 24 osób.

Projekt jest skierowany do osób fizycznych zamierzających rozpocząć prowadzenie działalności, jednocześnie zamieszkujący (w rozumieniu Kodeksu Cywilnego) na terenie powiatu: limanowskiego, gorlickiego, nowosądeckiego, bocheńskiego, brzeskiego, tarnowskiego, dąbrowskiego, nowotarskiego, suskiego, myślenickiego oraz miasta Tarnów.

Więcej informacji na stronie internetowej www.wsparcienastart.pl.

Wnioski przyjmują biura projektu w:

B.D.

Celem projektu jest udzielenie wsparcia wyżej wymienionym osobom w zakresie:

Więcej informacji na stronie internetowej www.wsparcienastart.pl.

Wnioski przyjmują biura projektu w:

B.D.