Karatecy z Pasierbca

13.06.2012

W sobotę 9 czerwca 2012 roku w hali sportowej przy ZSS nr 3 w Limanowej odbył się II Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Dzieci pod hasłem "One World One Kyokushin".

W turnieju uczestniczyło 185 zawodniczek i zawodników z 17 ośrodków należących do różnych organizacji Karate Kyokushin: Gubina, Sieradza, Legnicy, Stalowej Wali, Tarnobrzega, Nowej Dęby, Krosna, Krakowa,
Jasła, Frysztaka, Biecza, Nowego Sącza, Starego Sącza, Zakopanego, Kościeliska, Limanowej i Pasierbca.

Nasza reprezentacja w składzie: Magdalena Golonka, Oliwia Dziedzic, Justyna Pytel, Joanna Wiktor, Jakub Wiktor, Jakub Szewczyk oraz Krystian Juszczak zaprezentowała się godnie zdobywając w swoich kategoriach wysokie miejsca. Wielkim pechowcem okazał się Kacper Gąsiorek, którego na dzień przed turniejem rozłożyła angina.

Kategoria Kata: I miejsce zajęła Magdalena Golonka

Kategoria Kumite: I miejsce zajęła Joanna Wiktor, III miejsce zajęła Justyna Pytel

Marek Golonka

Kategoria Kata: I miejsce zajęła Magdalena Golonka