Józef Mordarski z Pisarzowej wyróżniony w Konkursie "Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2012"

24.06.2012

Zakończono X edycję Ogólnopolskiego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2012 Etap Regionalny. Podsumowanie i rozstrzygnięcie etapu regionalnego odbyło się w dniu 30.05.2012 r. w siedzibie Placówki Terenowej KRUS w Nowym Sączu przy ulicy Młyńskiej 8.

Wyróżnienie na tym etapie otrzymał mieszkaniec naszej gminy, Pan Józef Mordarski z Pisarzowej.

Konkurs ma charakter ogólnokrajowy i przebiega w trzech etapach. W etapie regionalnym uczestniczyło 13 gospodarstw z terenu działania Placówek Terenowych KRUS w Nowym Sączu, Limanowej, Nowym Targu i Zakopanem.

W konkursie wyróżniono ponadto następujące gospodarstwa z Powiatu Limanowskiego:

• Tadeusz Krzan - Niedźwiedź
  • Zdzisław Pietrzak - Łukowica
  • Elżbieta i Stanisław Jacaszek - Mstów
  • Krzysztof Uryga - Kamionka Mała
  • Wiesław Franczak - Słopnice.

Konkurs został objęty honorowym patronatem przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Bronisława Komorowskiego, którego celem jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych.

• Tadeusz Krzan - Niedźwiedź
  • Zdzisław Pietrzak - Łukowica
  • Elżbieta i Stanisław Jacaszek - Mstów
  • Krzysztof Uryga - Kamionka Mała
  • Wiesław Franczak - Słopnice.