4 Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą 2012

05.06.2012

Tylko dwa tygodnie pozostały do 4 Wyścigu Górskiego Limanowa - Przełęcz pod Ostrą 2012, przygotowania do zawodów wkraczają w ostatni etap.

- Od 23.05.2012 r. ruszyły zgłoszenia na zawody, na oficjalnej stronie zawodów znajduje się opublikowany regulamin uzupełniający, komunikat 1.1 oraz formularze zgłoszeniowe do rundy CEZ FIA, MSR oraz GSMP - mówi Mirosław Kaja z Auto Moto Klubu Limanowskiego.

Tegoroczna edycja górskiego ścigania w Limanowej/Starej Wsi to aż trzy wielkie imprezy o randze mistrzowskiej.

- Jedziemy Puchar Strefy Europy Centralnej, gościmy zawodników cyklu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski i po raz pierwszy pojawią się zawodnicy startujący w cyklu Mistrzostw Słowacji - wyjaśnia Jerzy Budacz Prezes AMK Limanowa.

Zawody startują już 22 czerwca, od piątku teren Powiatu Limanowskiego stanie się stolicą górskiego ścigania. Pojawią się najlepsi i najbardziej utytułowani zawodnicy z całej Europy.

- Zapraszamy do śledzenia strony wysciggorski.pl , wkrótce nowe informacje dotyczące zawodów w Limanowej - dodaje Bogdan Pałka Dyrektor Zawodów.

- Liczymy na zaangażowanie lokalnego biznesu, wsparcie i pomoc w organizacji. Dziękujemy wszystkim samorządom lokalnym za wszelkie działania, które imprezę uwydatniają i pozwalają ją rozegrać. Tegoroczna impreza to także goście specjalni. Pojawią się skoczkowie narciarscy z kadry narodowej - informuje Piotr Musiał Wiceprezes AMK.

MK

MK