Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

XVIII Sportowy Turniej Miast i Gmin

17.05.2012
{multithumb thumb_height=80}

Gmina Limanowa wzorem lat ubiegłych zgłasza w bieżącym roku swój udział w "XVIII Sportowym Turnieju Miast i Gmin", który przeprowadzony zostanie na terenie całego kraju w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich w terminie od 26 maja do 1 czerwca 2012r.

{multithumb thumb_height=0 thumb_width=150}
{multithumb thumb_height=80}

Gmina Limanowa wzorem lat ubiegłych zgłasza w bieżącym roku swój udział w "XVIII Sportowym Turnieju Miast i Gmin", który przeprowadzony zostanie na terenie całego kraju w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich w terminie od 26 maja do 1 czerwca 2012r.

{multithumb thumb_height=0 thumb_width=150}


Liczba wyświetleń: 1574
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne