Uroczyste podsumowanie Limanowskiej Triady Artystycznej

24.05.2012

Koncertem z okazji Dnia Matki podsumowana zostanie Limanowska Triada Artystyczna 2012. Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę - 27 maja br. w Limanowskim Domu Kultury. Początek o godz. 17.00.

W ramach Triady Artystycznej w okresie od kwietnia do maja odbyły się trzy konkursy: Mały Konkurs Recytacji Poezji dla Dzieci, Spotkania Śpiewających Dzieci oraz Prezentacje Artystyczne Limanowskich Dzieci, podczas których prezentowały się dzieci ze szkół z
terenu gminy Limanowa oraz ze szkół i przedszkoli z terenu miasta Limanowa.

Po wszystkich trzech występach najlepszymi okazały się 3 placówki, z których najmłodsi brali udział we wszystkich trzech etapach konkursu:

• I miejsce - Zespół Szkół Samorządowych nr 3 w Limanowej
  • II miejsce - Zespół Szkół Samorządowych nr 4 w Limanowej
  • III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Męcinie

Podczas niedzielnego koncertu podsumowującego Triadę na scenie Limanowskiego Domu Kultury wystąpi wielu młodych artystów, którzy prezentowali się podczas tegorocznych trzech etapów konkursu. Obejrzeć można będzie m.in. występ:

• Zespołu „Wesołe nutki” ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Męcinie
  • Zespołu „Fire-Fox” ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Siekierczynie
  • Zespołu „Jambo” z Zespołu Szkół Samorządowych nr 4 w Limanowej
  • Zespołu „ARS-Cherleaders” z Zespołu Szkół Samorządowych nr 3 w Limanowej
  • Patrycji Jabłońskiej i Szymona Orzeł oraz Dominiki Tobiasz ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Męcinie

Serdecznie zapraszamy na koncert, szczególnie Mamy z okazji ich święta.

KPTS

terenu gminy Limanowa oraz ze szkół i przedszkoli z terenu miasta Limanowa.

• I miejsce - Zespół Szkół Samorządowych nr 3 w Limanowej
  • II miejsce - Zespół Szkół Samorządowych nr 4 w Limanowej
  • III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Męcinie

• Zespołu „Wesołe nutki” ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Męcinie
  • Zespołu „Fire-Fox” ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Siekierczynie
  • Zespołu „Jambo” z Zespołu Szkół Samorządowych nr 4 w Limanowej
  • Zespołu „ARS-Cherleaders” z Zespołu Szkół Samorządowych nr 3 w Limanowej

Serdecznie zapraszamy na koncert, szczególnie Mamy z okazji ich święta.

KPTS