SREBRNE KLUBOWE MISTRZOSTWA POLSKI

22.05.2012

12-osobowa ekipa zawodników klubu "Patria" Młynne uczestniczyła w I rundzie Klubowych Mistrzostw Polski w Biegu na Orientację w Tomaszowie Mazowieckim. W gronie ponad 550 zawodników zaprezentowali się bardzo dobrze.

W piątek 18 maja ku zaskoczeniu trenera sztafeta młodzików (MM) - Golonka Krzysztof, Fitrzyk Kamil oraz Kuca Kacper wywalczyła srebrne
medale!

W kategorii (MD) - kolejna sztafeta uplasowała się na 4 miejscu.

W sobotę 19 maja podczas biegu klasycznego najlepsze wyniki uzyskali: Sandra Duplak-K12 (7), Dudek Jakub-M12 (8), Edyta Baluta-K18(9). Trener - Witold Sochacki - 5 w M45.

W niedzielę znów "zaświeciło słońce". Po pasjonującej walce Edyta Baluta wywalcza drugi srebrny medal dla klubu podczas biegu sprinterskiego. Do złota zabrakło zaledwie 7 sek. Bieg ten jak i sobotni klasyk zaliczany był także do Eliminacji Mistrzostw Europy.

Edyta jest już po 2 biegach eliminacyjnych do Mistrzostw Europy, które odbędą się we Francji i jak na razie ze 110-punktami plasuje się na 3 miejscu.

WS

medale!

W kategorii (MD) - kolejna sztafeta uplasowała się na 4 miejscu.

WS