"Sport to zdrowie"

27.05.2012

Dnia 26 maja br. w Wiejskim Klubie Kultury w Kisielówce zorganizowany został Dzień Sportu pod hasłem "Sport to zdrowie" w ramach akcji Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich.

O godz. 14.00 wyruszyliśmy na wycieczkę plenerową na Wierzchu Góry i tam zostały przeprowadzone rozgrywki sportowe: dwa ognie, rzut do celu, kto pierwszy itp. udział wzięły nie tylko dzieci, ale również młodzież.
Wszyscy uczestnicy chętnie brali udział w konkurencjach sportowych.

Wycieczka została zakończona wspólnym grillem.

A.Pytel

Wszyscy uczestnicy chętnie brali udział w konkurencjach sportowych.

Wycieczka została zakończona wspólnym grillem.

A.Pytel